Airmaxy.pl on Facebook

Co dostaniemy w Air Max Day 2017?

fxldz 20 lutego 2017 0
Co dostaniemy w Air Max Day 2017?

Już za niewiele ponad miesiąc będziemy obchodzić kolejny Air Max Day, czyli święto upamiętniające premierę pierwszego w historii modelu obuwia z widocznym systemem amortyzacyjnym, który na zawsze zrewolucjonizował rynek obuwia sportowego. Obok kolorystyki „Masters” (prezentowanej wczoraj) i reedycji kultowejkolaboracji z Atmosem (wybranej rok temu w wyniku głosowania), marka Nike przygotowała na ten dzień także kilka innych interesujących premier – nie wyłączając nowego modelu Vapormax. Sprawdźcie poniżej pełną listę premier.

Nike Air Max 90 Ultra Flyknit „Infrared”

Oryginalna kolorystyka ‚dziewięćdziesiątek’ stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych w historii modelu. Unowocześniona wersja „Infraredów” charakteryzuje się dwiem innowacjami wpływającymi na lekkość buta: flyknitowa cholewka i przebudowany midsole.

Nike WMNS Air Max Jewell

Inspirowane Air Maxami Plus. Jewell to drugi w historii model dedykowany wyłącznie kobietom.

Nike Air Max LD-Zero

Zaprojektowane z myślą o ubiegłorocznej edycji Air Max Day przez legendarnego projektanta mody ulicznej- Hiroshiego Fujiwara. LD-Zero łączą w sobie cholewkę insiporwaną Nike LD1000 z lat 70. XX wieku i system Air Max 360, który zadebiutował w 2006 roku.

Nike Air Max 1 Anniversary

Od tego zaczęła się linia Air Max. Wydane w 1987 roku jako pierwsze wyposażona widoczną poduszke gazową Nike Air. Początkowo projekt Tinkera Hatfielda trafił do sprzedaży w trzech kultowych kolorystykac, m.in. widoczną na załączonym obrazku biało-czerwono-szarą.

Nike Air Max 1 Ultra 2.0 LE

Air Max 1 Ultra 2.0 to present na 30 rocznicę urodzin modelu AM1. Uważane za jedne z najbardziej innowacyjnych wersji w historii, Ultra 2.0 łączy przebudowaną podeszwę i lekkącholewkę. „3.26” na języku to hołd dla oryginalnej daty premiery ‚jedynek’.

Atmos x Nike Air Max 1 „Elephant”

‚Słonie’ to niekwestionowany zwycięzca głosowania w ubiegłym roku, w którym fani sneakersów decydowali o modelu mającym zostać reaktywowany. Współtworzone przez japoński butik Atmos, oryginalnie stanowiły część „Zoo Packu” wydanego w 2006 roku.

Nike Air Max 1 „Master”

Wydanie będące kombinacją materiałów pochodzących z kultowych i najbardziej rozpoznawalnych kolorystyk modelu Air Max 1.

Nike Air VaporMax

Jesteście świadkami odrodzenia systemu Air. Dzięki kombinacji elastycznej flyknitowej cholewki i zaprojektowanej od początku poduszce Air Max, Nike Air VaporMax jest dowodem na to, że również obuwie może stanowić dzieło sztuki.

Leave A Response »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.