Airmaxy.pl on Facebook

Sneakershop.pl

admin 20 lutego 2015 0
Sneakershop.pl

ADRES: ul. Metalowa 6c/3 10-407 Olsztyn
TEL: 661-704-704
WWW: www.sneakershop.pl
FB: www.facebook.com/sneakershoppl

 SNEAKERSHOP.pl to sportswear’owy i lifestyle’owy sklep internetowy oferujący najnowsze modele kultowych marek NIKE – ADIDAS – PUMA !!!

U nas znajdziesz niezapomniane ikony z takich kolekcji jak Nike Sportswear, Puma Lifestyle czy Adidas Originals. Dzięki współpracy z głównymi siedzibami tych marek zawsze dysponujemy najnowszymi modelami Air Max, Jordan, ZX, Windrunner i wielu wielu innych. Podstawą naszej działalności jest firma istniejąca na rynku od kilkunastu lat z uznaną marką-renomą, posiadającą w całej Polsce sieć sklepów Nike, Adidas, Puma.

Nasze sklepy stacjonarne znajdują w takich miastach jak Olsztyn, Gdynia, Bydgoszcz, Lublin oraz Warszawa (otwarcie w maju) – więcej info : http://sneakershop.pl/Nasze-salony-cinfo-pol-257.html

 Oryginalny towar prosto od producenta, rzetelna i szybka obsługa klienta to nasz priorytet. Twoje zadowolenie jest najważniejsze. Każdy fan oldschool’u znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

 CHCEMY JAK NAJBARDZIEJ ROZPROPAGOWAĆ W POLSCE STYL SPORTSWEAR’OWY- ULICE MUSZĄ BYĆ BARDZIEJ KOLOROWE, WYPEŁNIONE KLIMATEM I STYLEM!!!

Pozdrawiamy

Ekipa Sneakershop.pl

 Zapraszamy do naszego sklepu !!!

06
05
01
02
03
04

Leave A Response »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.