Airmaxy.pl on Facebook

Footshop.pl

admin 7 października 2014 0
Footshop.pl

Footshop to firma mająca swoją siedzibę oraz salon w Pradze, w jej dynamicznej i malowniczej części – Holeszowicach.  Specjalizujemy się w internetowej  sprzedaży skateboardowych i lifestylowych butów marek Supra, Vans, Nike, Converse czy adidas. Oferujemy limitowane kolekcje oraz modele, które w Polsce sa bardzo rzadkie lub też których nie ma wcale. Dla jednych mają one wartość wymarzonego prezentu, dla drugich kolekcjonerskiego obiektu, ważne, aby były oryginalne i tym samym nie tylko uzupełniały stylizację, ale wypowiadały coś więcej o swoim właścicielowi.

W odpowiedzi na silne potrzeby kreacji z różnych stron rozpoczęliśmy współprace i promocję artystów, którzy swoje projekty aplikują prosto na buty, czyniąc je naprawdę niepowtarzalnymi. Zaprezentowaliśmy między innymi kolekcję butów Vans ozdobionych przez młodego słowackiego grafika Davida Kurňavkę.

W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama dodatków, od snapbacków New Era przez koszulki adidas aż po plecaki Vans.

Produkty, które znajdują się na naszych stronach mamy fizycznie w magazynie i są gotowe do natychmiastowej wysyłki. Nie musisz się więc martwić, ze zamówionego przez Ciebie towaru nie bedzie w magazynie lub też, że będziesz musiał/a długo czekać na jego dostawę (ekspedycja towaru następuje do dwóch dni roboczych). Zapewniamy darmową dostawę przy zamówieniu na kwotę powyżej 320 zł.

http://www.footshop.pl/pl/

http://instagram.com/footshoppl

https://www.facebook.com/footshoppl

https://www.youtube.com/watch?v=YClfaYzTDgE&noredirect=1

unnamed (2) unnamed

Location: Prague  / CZ

kicksy_pl_fs_001

 

Leave A Response »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.